dehdar
17 بهمن 1401 - 21:32

شکست استراتژیک آمریکا از ایران

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: اگر آمریکایی‌ها حاج قاسم را به شهادت می‌رسانند به دلیل شکست استراتژیکی است که آن‌ها از ایران خوردند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، اظهار داشت: اگر در زمان قاجار بودیم اوضاع چه می‌شد؟ باید اکنون افتخار کنیم که زیر پرچم اسلام قرار داریم؛ نسل اول انقلاب خیلی زحمت کشیده و طی ۴۴ سال گذشته تلاش زیادی کرده و این انقلاب را به اینجا رسانده لذا گام دوم انقلاب را باید جوانان به پیش ببرند.

سرلشکر صفوی با اشاره به اینکه آنچه را تاکنون آموخته‌ام را خالصانه برای آموزش جوانان به کار می‌برم، افزود: اگر آمریکایی‌ها حاج قاسم را به شهادت می‌رسانند به دلیل شکست استراتژیکی است که آن‌ها از ایران خوردند؛ در واقع یکی از عوامل شکست آن‌ها در افغانستان ایران بود و این هم موضوعی است که آمریکایی‌ها و صهیونیست‌هایی هم که به ایران نفوذ کردند، می‌دانند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: چنانچه علم را کاربردی کنیم می‌توانیم به اوج شکوفایی تمدن اسلامی برسیم، زیرا ما ۱۰۰ هزار عضو هیات علمی و سه میلیون دانشجو داریم که می‌توانیم با استفاده از دانش این فارغ التحصیلان که اگر کاربلد باشند، کشور را با موفقیت پیش ببریم.

استاد دانشگاه تربیت مدرس در ادامه به عفو اخیر زندانیان توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بنده از فرمانی که ایشان در مسائل اخیر صادر کردند تشکر می‌کنم و این نشان می‌دهد رهبری دارای رأفت و حکمت و فکر راهبردی هستند، زیرا با این حکم توطئه دشمنان را در فضای مجازی با شکست مواجه ساخت هرچند حوادث اخیر نشان داد در فضای مجازی از دشمنان شکست خوردیم، ولی می‌توانیم در آینده در این عرصه هم پیروز شویم و دشمنان را با شکست مواجه سازیم.

وی با تاکید بر اینکه رهبری با این فرمان ملت را خوشحال کردند، بیان داشت: امیدوارم مردم در ۲۲ بهمن امسال جواب کسانی که می‌گفتند داریم انقلاب می‌کنیم را بدهند هر چند مشکلاتی داریم؛ این در حالی است که اروپایی‌ها ۴۰۰ سال است دولت سازی کردند، ولی ما ۴۰ سال است که تشکیل دولت داده‌ایم البته ما در آینده توانمندی‌های بیشتری را به دست خواهیم آورد، چون پایه حکومت ما بر اساس مردم است.

سردار صفوی در ادامه عنوان کرد: همانگونه که اکنون این انقلاب برای همه ملت‌ها الگو است امیدواریم دانشجویان و اساتید ما هم برای جهانیان الگو شوند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1023479